Батарея LiFePo4 PowerPlant 12.8V 200Ah, LFP12200B (NV820634)
KP-01368811
В наявності
12.8 В, 200 Аг, 490 x 230 x 220 мм, 20 кг
  • Відгуки
Акумулятор цього типу не спалахує і не токсичний.
Акумулятори PowerPlant мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні більше 10 років.
Технічні дані:
  • Тип: LiFePO4
  • Напруга: 12V
  • Ємність: 200Ah
  • Номінальний вхід: 14.6V/10A
  • Захист: IP44
  • Матеріал: ABS+PC
  • Робоча температура: -20С~65С
  • Температура зберігання: -20С~35С
Сфери використання:
  • Резервне джерело живлення UPS
  • Системи сонячної та вітрової енергії
  • Електроінструменти та іграшки
  • Вуличні ліхтарі на сонячних батареях, газонні ліфонарі та інші системи освітлення
  • Елеватор, балончик
  • Система EPS, аварійне електропостачання центру керування даними
Бренд
Артикул
NV820634
Модель
12.8V 200Ah, LFP12200B
Діапазон робочих температур
Вага
Ємність
Напруга
Розміри
Країна виробництва
Китай
Штрихкод
Гарантія, міс
12
Важлива примітка
Знайти схожі