Батарея LiFePo4 V-TAC 51.2V - 100Ah LiFePO4 (VT48100E-P2)
KP-01507598
В наявності
Напруга - 51.2 В, Ємність - 100 Аг, Струм заряду - 100 А, 100 А, 445 х 400 х 130 мм, 41 кг
  • Відгуки
Бренд
Артикул
VT48100E-P2
Модель
51.2V - 100Ah LiFePO4
Максимальний струм заряду
100 А
Максимальний струм розряду
100 А
Вага
Ємність
Напруга
Розміри
Країна виробництва
Китай
Штрихкод
Гарантія, міс
12
Важлива примітка
Знайти схожі