Блок живлення до планшета PowerPlant Huawei 220V 10W: 5V 2A (3.5*1.35mm) (HU10M3514)
KP-080556
В наявності
Мережеві
  • Відгуки
Бренд
Артикул
HU10M3514
Модель
Huawei 220V 10W: 5V 2A (3.5*1.35mm)
Кабель в комплекті
Тип
Сумісність
Колір
Країна виробництва
Китай
Штрихкод
Гарантія, міс
12
Важлива примітка
Знайти схожі