Блок живлення до планшета PowerPlant Motorola 12V 18W 1.5A (2.0*1.0mm) - автомобильный (MOA18A2010)
KP-080566
В наявності
Автомобільні
  • Відгуки
Блок живлення для планшета PowerPlant Motorola 12V 18W 1.5A (2.0 * 1.0mm) - автомобільний (MOA18A2010) з вихідною напругою 12 В, вихідною потужністю 18 Вт і силою струму в 1.5 А - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Модель забезпечує швидку зарядку планшета і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для планшета.
Бренд
Артикул
MOA18A2010
Модель
Motorola 12V 18W 1.5A (2.0*1.0mm) - автомобильный
Тип
Сумісність
Колір
Країна виробництва
Китай
Штрихкод
Гарантія, міс
12
Важлива примітка
Знайти схожі