Блок живлення для систем відеоспостереження Kraft Energy KRF-1205PB
KP-0196230
В наявності
Тип - клемний, Вхідна напруга - 155 - 265В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 5 А, Вихідна потужність - 60 Вт, клемна колодка, Формат перетворення - імпульсний, Матеріал корпусу - метал