Блок живлення для систем відеоспостереження Kraft Energy KRF-1205PS
KP-051699
В наявності
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 110-220В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 5 А, Вихідна потужність - 60 Вт, Формат перетворення - імпульсний, 1.1 м, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, Матеріал корпусу - пластик, 120 г
  • Відгуки
Імпульсний блок живлення Kraft KRF-1205PS, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 5 А.
Ключові властивості
  • Імпульсний стабілізований блок живлення.
  • Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц.
  • Номінальна вихідна напруга 12 В.
  • Вихідний струм 5 А.
  • Захист від короткого замикання, перевантаження.
  • Світлова індикація.
  • Пластиковий корпус.
  • Довжина шнура 12 В - 100 см, 220 В - 110 см.