Блок живлення для систем відеоспостереження Voltronic LX-1205000
KP-0236353
В наявності
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 5 А, Вихідна потужність - 60 Вт, 5.5 х 2.5, Формат перетворення - імпульсний, 1.2 м, Матеріал корпусу - пластик