Блок живлення до ноутбуку Lenovo 45W 20V, 2.25A, разъем 4.0/1.7 (ADLX45NCCA)
KP-01256081
В наявності
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.0 x 1.7 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт
  • Відгуки
Блок живлення до ноутбукуLenovo 45W 20V, 2.25A, роз'єм 4.0 / 1.7 (ADLX45NCCA) - це мережевий блок живлення для ноутбука з потужністю 45 Ватт, який забезпечить Ваше мобільний пристрій додатковим харчуванням і допоможе заощадити заряд батареї для роботи в дорозі. Цей оригінальний блок живлення сертифікований для роботи з ноутбуками Lenovo і захистить Ваше обладнання від різких стрибків напруги, навіть при ударах блискавки.
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 45W 20V, 2.25A, роз'єм 4.0 / 1.7 (ADLX45NCCA) виконаний в новому сучасному дизайні - завдяки легкій вазі і компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно поміститься у Вашій сумці для ноутбука. Чи не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. Даний адаптер має специфічний роз'єм у вигляді восьмигранника, тому він стане ідеальним рішенням для ноутбуків Lenovo.
Бренд
Артикул
ADLX45NCCA / A40222
Модель
45W 20V, 2.25A, разъем 4.0/1.7