Блок живлення до ноутбуку Merlion ACER 65W 19V 3,42A, 3.0*1.1 (01970 / LAC65/19-3.0*1.1)
KP-0102534
В наявності
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Acer, тип роз'єму підключення до ноутбука - 3.0 x 1.1 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
  • Відгуки
Бренд
Артикул
01970 / LAC65/19-3.0*1.1
Модель
ACER 65W 19V 3,42A, 3.0*1.1
Сумісність з ноутбуками
Вид
Тип роз'єму підключення до ноутбука
  • 3.0 x 1.1 мм
Джерело живлення
Вихідна потужність
Вихідна напруга
Вихідний струм (сила струму)
  • 3,42 А
Частота змінного струму
50 - 60 Гц
Країна виробництва
Китай
Штрихкод
Гарантія, міс
12
Важлива примітка
Знайти схожі