Блок живлення мережевий Extradigital ED-60W5025, 12V, 5A 60W (5.5x2.5) (PSU3853)
KP-01369295
Немає у наявності
універсальний
  • Відгуки
  • Джерело живлення: Мережа 220В
  • Вихідна потужність: 60 W
  • Вихідна напруга: 12 V
  • Вихідний струм: 5 А
  • Вихідне підключення: Роз'єм 5.5 х 2.5 мм
Бренд
Артикул
PSU3853
Модель
ED-60W5025, 12V, 5A 60W (5.5x2.5)
Сумістність
  • універсальний
Країна виробництва
Китай
Штрихкод
Гарантія, міс
12
Важлива примітка
Знайти схожі