Нічник Kite Світильник LED з акумулятором Dreamy Froggy, блакитний (K25-315-3-3)
KP-01537296
  • Відгуки
  • Вхідна напруга: DC 5B 1A.
  • Потужність світлодіодної лампи: 2.5 Вт.
  • Вбудований акумулятор: літієва батарея 3.7В 1200мАг.
8-ступінчаста функція дотику:
  • 1-й: 50% яскраве біле світло - час роботи до 8 годин;
  • 2-й: 100% яскраве біле світло - час роботи до 4 годин;