Нічник Kite Світильник LED з акумулятором Dreamy Froggy, рожевий (K25-315-3-2)
KP-01537319
В наявності
Технологія - LED, Матеріал - пластик, живлення - акумулятор, Колір - рожевий
  • Відгуки
Особливості:
  • Матеріал: якісний міцний пластик.
  • Цікавий дизайн у вигляді милого звірятка.
  • Вхідна напруга: DC 5B 1A.
  • Потужність світлодіодної лампи: 2.5 Вт.
  • Вбудований акумулятор: літієва батарея 3.7В 1200мАг.
  • Час заряджання: 3.5 годин 1 USB зарядний кабель, 1 лампа.
  • Температура світла: 4000k біле світло та кольорове світло RGB.
  • Яскравість світла: 55 люменів.
  • Час роботи: 4 години (максимальна яскравість)/8 годин (мінімальна яскравість).
8-ступінчаста функція дотику:
  • 1-й: 50% яскраве біле світло - час роботи до 8 годин;
  • 2-й: 100% яскраве біле світло - час роботи до 4 годин;