POS-термінал Leabon T630 17.3'' J1900/4Gb/128GB/6xUSB/2xRS232 (LB-T630-17.3-0067)
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
- Усе про товар
- Опис
- Особливості
- Відгуки
чудовий сенсорний дисплей, кілька інтерфейсів вводу / виводу і швидка установка.
Просто адаптовано для сучасних підприємств роздрібної торгівлі і ресторанного бізнесу.
Функція POS:
- Материнська плата промислового класу
- 17,3-дюймовий світлодіод промислового класу A
- Кілька інтерфейсів вводу / виводу для периферійних пристроїв
- Сертифікація: ROHS / CE / FCC
- Швидка установка і простота обслуговування
- Гнучка установка на прилавку або стіні
- 17,3-дюймовий ЖК-екран TFT зі світлодіодним підсвічуванням 1920 * 1080
- PCAP Touch або додатковий резистивний сенсорний екран
- Безрамковий дисплей True-Flat
- Яскравість 400 кд / м2
- Компактний дизайн для обмеженого простору прилавка
- Можливість установки на стільницю або стіну
- Додатково для машини pos:
1.ЦП основної плати: промисловий клас Intel Celeron J1900 2.0GHz Quad core
2. ОЗУ: SAMSUNG DDR3-4GB
3. Жорсткий диск: FORESEE 128GB mSATA
4. один екран
5.OS: Windows 7
Бренд
Leabon
Артикул
LB-T630-17.3-0067
Модель
T630 17.3'' J1900/4Gb/128GB/6xUSB/2xRS232
Тип накопичувача
mSATA
Ємність накопичувача
128 ГБ
Діагональ
- 17.3"
Кількість USB-портів
6
Кріплення на стіну
так
Модель процесора
Intel Celeron J1900
Кількість RS-232 (COM)
2
Тип пам'яті
- DDR3
Роздільна здатність
- 1920 x 1080
Об'єм оперативної пам'яті
4 ГБ
Тип дисплея
сенсорний
Частота процесора
2 ГГц
Інтерфейси
- LAN (RJ-45)
- RS-232 (COM)
- USB Type-A
- VGA
Підтримка ОС
- Windows 7
Живлення
- AC адаптер: 12В, 5А