Пульки Coal Speedy 4,5 мм 500 шт/уп (500SYD45)
KP-01255479
В наявності
4.5 мм, 0.5 г, 500 шт.
  • Відгуки
Пневматичні кулі COAL - відмінний варіант для розважальної стрільби. В асортименті компанії величезний вибір пневматичних куль калібру 4,5 мм, 5,5 мм та 6,3 мм.
Бренд
Артикул
500SYD45
Модель
Speedy 4,5 мм 500 шт/уп
Калібр
Кількість в упаковці
Матеріал
Вага
Країна виробництва
Словенія
Штрихкод
Гарантія, міс
0
Важлива примітка
Знайти схожі