Пульки Coal Xtreme HT 4,5 мм 400 шт/уп (400XHT45)
KP-01255485
В наявності
4.5 мм, 0.675 г, 400 шт
  • Відгуки
Пневматичні кулі COAL - відмінний варіант для розважальної стрільби. В асортименті компанії величезний вибір пневматичних куль калібру 4,5 мм, 5,5 мм та 6,3 мм.
Підходять для середніх та далеких дистанцій.
Бренд
Артикул
400XHT45
Модель
Xtreme HT 4,5 мм 400 шт/уп
Калібр
Кількість в упаковці
Матеріал
Вага
Країна виробництва
Словенія
Штрихкод
Гарантія, міс
0
Важлива примітка
Знайти схожі