Світильник Philips RC091V LED36S/840 PSU W60L60 RU (911401868881)
KP-0156459
В наявності
LED, 3400 lm, 3600 lm, білий, 4000 K, 220-240 В, 36 Вт, 34 Вт, білий
  • Відгуки
SmartBright RC091V: Ультратонка світлодіодна панель товщиною всього 9 мм. Світильник ідеально підходить для офісних, муніципальних приміщень (лікарні, школи, дитячі садки, виробничі приміщення), а також для установки в магазинах, торгових центрах і т. д.