Зарядний пристрій ColorWay 2USB Quick Charge 3.0 (36W) Gray (CW-CHA036Q-GR)
KP-01262550
В наявності
Тип - адаптер, Живлення - прикурювач автомобіля, Призначення - універсальне, тип вихідного підключення - USB, Max - 2.4 А, 36 Вт, кількість USB портів - 2 x USB, швидка зарядка - Fast Charging, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0, чорний
  • Відгуки
Зарядний пристрій ColorWay 2USB Quick Charge 3.0 (36W) Gray (CW-CHA036Q-GR) – надійний партнер для вашого автомобіля, який об'єднує потужність та технологічність. Завдяки універсальному адаптеру, розробленому для підключення до прикурювача автомобіля, він забезпечує швидке та ефективне заряджання. Вам не потрібно хвилюватись про нестачу енергії для ваших девайсів, адже 2 USB порти підтримують Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 та Fast Charging.
З максимальною вихідною потужністю у 36 Вт та струмом до 2.4 А на кожен порт, цей зарядний пристрій гарантує, що батареї вашого смартфона, планшета чи іншого пристрою триматимуться зарядженими навіть під час тривалих поїздок. Інноваційна мікросхема автоматично визначає оптимальні параметри заряджання для підключеного пристрою, забезпечуючи оптимальну швидкість та повну сумісність.
Бренд
Артикул
CW-CHA036Q-GR
Модель
2USB Quick Charge 3.0 (36W) Gray
Тип вихідного підключення
Максимальний вихідний струм
Кількість USB портів
Швидка зарядка
Тип
Максимальна вихідна потужність
Призначення
Вихідний струм
Додаткові характеристики
  • компактні розміри
  • протоколи заряджання: AUTO-ID chip ( Huawei Fast Charge, Quick Charge 2.0&3.0, Samsung Fast Charge, Apple 2.4A)
Особливості
Живлення
Колір
Країна виробництва
Китай
Штрихкод
Гарантія, міс
12
Важлива примітка
Знайти схожі