Зарядний пристрій для дрона iSDT K2 Air Bluetooth, AC/DC 200W/500Wx2 20A (HP0015.K2A)
KP-01446640
В наявності
Сумісність - iSDT K2 air
  • Відгуки
Особливості:
Завдяки вбудованому блоку живлення ви можете швидко заряджати акумуоятори будинку, від розетки 230 В, з потужністю 200Вт, яка розподіляється між двома портами. Якщо на зарядний пристрій K2 подається постійна напруга, наприклад, від акумулятора або зовнішнього потужнішого блоку живлення, можлива потужність зростає до 2 х 500Вт! (Потрібно> 24 В!) Можна заряджати елементи LiXx 1-6с, в паралельному режимі з потужністью до 800 Вт. Зарядний пристрій забезпечує надзвичайно високий струм балансування, до 1,5А на елемент. Ваші акумулятори підтримуються в оптимальному стані та гарантують максимальну продуктивність.
Яскравий 2,8-дюймовий IPS-дисплей легко читається навіть під прямими сонячними променями і спрощує роботу. Управління пристроєм дуже просто і інтуїтивно за допомогою 3 кнопок для кажлой порту зарядки. Підтримка технології "BattGO" і "BattAir Порт USB-C можна використовувати для оновлення програмного забезпечення а так само для зарядки смартфона струмом до 2 А. Завдяки компактній конструкції 142 x 135 x 64 мм і вагою всього 700 г K2 легко використовувати в дорозі.
Специфікація:
Вхідна напруга: 100 ~ 240 В змінного струму / 10 ~ 30 В постійного струму
Вихідна напруга: 1 ~ 30 В постійного струму
Максимум. вхідний струм: DC 35A
Зарядний струм: 0,2 ~ 20 А x2
Струм розряду: 0,2 ~ 1,5 А x2
Струм балансу: 1,5 А / осередок Макс.
Максимальна потужність розряду: 15 Вт x2
Максимальна потужність зарядки: 200 Вт живлення від змінного струму / 500 Вт живлення від постійного струму x2
Аварійний сигнал про ненормальну напругу: Підтримка
Сигналізація неправильної настройки: Підтримка
Підтримка технології: "BattGO" і "BattAir
Підтримувані типи батарей: LiFe, Lilon, LiPo 1 ~ 6S, LiHv 1-6S, Pb 1-12S, NiMH / Cd 1-16S
Потужність і струм паралельної зарядки: 800 Вт / 35 А
Потужність і струм паралельного розряду: 30 Вт / 3 А
Робоча температура: 0 ~ 40 ℃
Температура зберігання: -20 ℃ ~ 60 ℃
Розмір: 142x135x64 мм
Вага: 700 г
Комплектація:
1 х ISDT K2 Air AC 200W DC 500W x 2 20A Dual Channel Smart Charger зарядний пристрій
Бренд
Артикул
HP0015.K2A
Модель
K2 Air Bluetooth, AC/DC 200W/500Wx2 20A
Сумісність
Країна виробництва
Китай
Штрихкод
Гарантія, міс
1
Важлива примітка
Знайти схожі