Монітор AOC CU34E4CW
KP-01596135
В наявності
34", VA, 3440 x 1440, 120 Гц, 21:9, 350 кд/м2, 3500:1, 38 Вт, 2 x USB Type-C, 4 x USB 3.2, 1 х DisplayPort 1.4, 2 х HDMI 2.0, 1 х 3.5мм Mini-Jack, регулювання нахилу, регулювання по висоті, 809 х 587 х 252 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 5 Вт, 10 кг, чорний
  • Відгуки
Опис Монітор AOC CU34E4CW
Бренд
Артикул
CU34E4CW
Модель
CU34E4CW
Тип монітора
Співвідношення сторін
Тип матриці
Час реакції матриці
Яскравість
Контрастність статична
Контрастність динамічна
Кути огляду (гориз./вертик.)
178/178
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Частота оновлення екрану
Роздільна здатність
Покриття
Технології поліпшення зображення
  • Adaptive Sync
Споживана потужність в робочому режимі
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Підсвічування
Вбудована веб-камера
Регулювання положення
Регулювання нахилу
  • -5° ~ +21°
Регулювання за висотою, мм
180
Розміри з підставкою
809 х 587 х 252 мм
Вага без упаковки
10 кг
Розміри без підставки
809 х 365 х 102 мм