Монітор Philips 27B2U3601/00
KP-01563741
Немає у наявності
27", IPS, 2560 x 1440, 120 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1500:1, 23.43 Вт, 2 х HDMI, RJ-45, 1 х USB Type-C, 1 х DisplayPort, 1 х 3.5мм Mini-Jack, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 615 x 539 x 146 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 2 Вт, 6.45 кг, чорний
  • Відгуки
Підключення стає легшим завдяки розширеному набору портів: 1 x DisplayPort, 1 x USB Type-C, 2 x HDMI, RJ-45, та 3.5 мм Mini-Jack, які забезпечують інтеграцію з різними пристроями без зайвих клопотів. Інноваційний дизайн монітора передбачає зручне регулювання нахилу, висоти, повороту (Swivel) та поворотний екран (Pivot), що дозволяє налаштувати його під будь-які потреби користувача.
Зустрічайте якісний звук без потреби у додаткових аудіосистемах завдяки вбудованим колонкам потужністю по 2 Вт. Це не лише економить місце на робочому столі, а й додає нових можливостей для відтворення мультимедійного контенту.
Не можна не згадати найсучаснішу підставку SmartErgoBase, яка дає змогу налаштовувати положення монітора під індивідуальні потреби, знижуючи фізичне напруження та зберігаючи порядок завдяки організованому кабельному підключенню. Підтримка кріплення VESA 100x100 мм дозволяє інтегрувати цей монітор у будь-який ваш інтер’єр.
Бренд
Артикул
27B2U3601/00
Модель
27B2U3601/00
Тип монітора
Співвідношення сторін
Тип матриці
Час реакції матриці
Яскравість
Контрастність статична
Контрастність динамічна
Кути огляду (гориз./вертик.)
178/178
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Частота оновлення екрану
Крок між пікселами, мм
Роздільна здатність
Покриття
Технології поліпшення зображення
  • Adaptive Sync ,
  • EasyRead ,
  • Flicker Free ,
  • LowBlue mode ,
  • SmartContrast ,
  • SmartImage
Технології синхронізації
Споживана потужність в робочому режимі
Споживана потужність у режимі очікування
0.35 Вт
Підсвічування
Регулювання положення
Регулювання нахилу
  • -5° ~ +30°
Регулювання за висотою, мм
150
Поворот монітора (Swivel)
-180° ~ +180°
Поворотний екран (Pivot)
Розміри з підставкою
615 x 539 x 146 мм
Вага без упаковки
6.45 кг
Розміри без підставки
615 x 361 x 46 мм