POS-термінал Sam4s Forza 15/J1900/4RAM/SSD120GB/MSR (FORZA115SITENNNNNMG)
KP-079795
В наявності
Тип дисплея - сенсорний, діагональ - 15", роздільна здатність - 1024 х 768, об'єм оперативної пам'яті - 4 ГБ, ємність накопичувача - 120 ГБ
  • Відгуки
Крім того, POS-система FORZA J1900 може бути обладнана додатковим дисплеєм покупця з діагоналлю на 9.7", 10.1" або 15".